F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. One nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABU
1 Hamilton 21121111100100100100100100100100100100100100100 187
2 Bottas 12212342100100100100100100100100100100100100100 151
3 Vettel 45334225100100100100100100100100100100100100100 111
4 Verstappen 34443454100100100100100100100100100100100100100 100
5 Leclerc 535559933100100100100100100100100100100100100100 87
6 Gasly 11869965810100100100100100100100100100100100100100 37
7 Sainz 991914786116100100100100100100100100100100100100100 26
8 Raikkonen 879101417157100100100100100100100100100100100100100 19
9 Ricciardo 9918799129611100100100100100100100100100100100100100 16
10 Hulkenberg 7179914131478100100100100100100100100100100100100100 16
11 Norris 1261889911999100100100100100100100100100100100100100 14
12 Magnussen 61313137121717100100100100100100100100100100100100100 14
13 Perez 13108615131212100100100100100100100100100100100100100 13
14 Kvyat 10129999971014100100100100100100100100100100100100100 10
15 Albon 14910111189915100100100100100100100100100100100100100 7
16 Stroll 9141299916913100100100100100100100100100100100100100 6
17 Grosjean 9999119910101499100100100100100100100100100100100100100 2
99- Giovinazzi 1511151216191316100100100100100100100100100100100100100 0
99- Russell 1615161517151619100100100100100100100100100100100100100 0
99- Kubica 1716171618181818100100100100100100100100100100100100100 0

Startne pozicije u sezoni 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABUProsjek
1 Hamilton 132221211001001001001001001001001001001001001001.75
2 Bottas 241112621001001001001001001001001001001001001002.38
3 Vettel 323334171001001001001001001001001001001001001003.25
4 Verstappen 455443941001001001001001001001001001001001001004.75
5 Leclerc 5148515331001001001001001001001001001001001001005.5
6 Ricciardo 1210710136481001001001001001001001001001001001001008.75
7 Norris 891571012851001001001001001001001001001001001001009.25
8 Magnussen 7691285201510010010010010010010010010010010010010010.25
9 Gasly 1713620685910010010010010010010010010010010010010010.5
10 Sainz 18714912911610010010010010010010010010010010010010010.75
11 Grosjean 6111014713141610010010010010010010010010010010010010011.38
12 Kvyat 151511697101910010010010010010010010010010010010010011.5
13 Albon 131220111110131110010010010010010010010010010010010010012.63
14 Perez 10141251516151410010010010010010010010010010010010010012.63
15 Hulkenberg 1117815201171310010010010010010010010010010010010010012.75
16 Raikkonen 9813191414161210010010010010010010010010010010010010013.13
17 Giovinazzi 141619171818121010010010010010010010010010010010010010015.5
18 Stroll 161816131617171710010010010010010010010010010010010010016.25
19 Russell 191917161919182010010010010010010010010010010010010010018.38
20 Kubica 202018181720191810010010010010010010010010010010010010018.75