F1puls dio troškova podmiruje prikazom reklama. One nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Korisnički panel

Obavijest

Primijetili smo da koristite AdBlock. Razumijemo, ali F1puls je toliko posjećen da su mjesečni troškovi servera jako visoki.

Dio tih troškova podmirujemo samim prikazom reklama, a one nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da ga na ovoj stranici onemogućite. Hvala.

Najnovije s foruma

Forum portala je otvoren samo za članove. Molimo, registrirajte se.

Rezultati vozača 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABU
1 Hamilton 211211115191100100100100100100100100100 250
2 Bottas 1221234232998100100100100100100100100100 188
3 Verstappen 344434541512100100100100100100100100100 181
4 Vettel 4533422541623100100100100100100100100100 156
5 Leclerc 53555993323994100100100100100100100100100 132
6 Gasly 1186996581074146100100100100100100100100100 63
7 Sainz 9919147861168655100100100100100100100100100 58
8 Raikkonen 87910141715798127100100100100100100100100100 31
9 Kvyat 10129999971014179315100100100100100100100100100 27
10 Norris 1261889911999611999100100100100100100100100100 24
11 Ricciardo 99187991296111279914100100100100100100100100100 22
12 Stroll 91412999169131413417100100100100100100100100100 18
13 Magnussen 613131371217171999813100100100100100100100100100 18
14 Hulkenberg 717991413147813109912100100100100100100100100100 17
15 Albon 149101111899151512610100100100100100100100100100 16
16 Perez 1310861513121211179911100100100100100100100100100 13
17 Grosjean 99991199101014991699799100100100100100100100100100 8
18 Giovinazzi 151115121619131610991318100100100100100100100100100 1
19 Kubica 171617161818181820151019100100100100100100100100100 1
99- Russell 161516151715161918141116100100100100100100100100100 0

Startne pozicije u sezoni 2019.

Vozač AUSBAHKINAZEŠPAMONKANFRAAUTVELNJEMAĐBELITASINRUSJAPMEKSADBRAABUProsjek
1 Hamilton 1322212142131001001001001001001001001002
2 Bottas 2411126231321001001001001001001001001002.33
3 Verstappen 4554439424211001001001001001001001001003.92
4 Leclerc 514851533131041001001001001001001001001005.17
5 Vettel 32333417962051001001001001001001001001005.5
6 Gasly 1713620685985461001001001001001001001001008.92
7 Norris 89157101285581971001001001001001001001001009.42
8 Ricciardo 121071013648127132010010010010010010010010010010.17
9 Grosjean 6111014713141611146910010010010010010010010010010.92
10 Sainz 18714912911619137810010010010010010010010010011.08
11 Magnussen 769128520151016121410010010010010010010010010011.17
12 Raikkonen 9813191414161261251010010010010010010010010010011.5
13 Hulkenberg 11178152011713151091110010010010010010010010010012.25
14 Kvyat 15151169710191617141310010010010010010010010010012.67
15 Perez 101412515161514131581610010010010010010010010010012.75
16 Albon 1312201111101311189161210010010010010010010010010013
17 Giovinazzi 1416191718181210711111710010010010010010010010010014.17
18 Stroll 16181613161717171418151810010010010010010010010010016.25
19 Russell 19191716191918202019171510010010010010010010010010018.17
20 Kubica 20201818172019181720181910010010010010010010010010018.67