Automobilska industrija

Slobodan offtopic o svim temama koje vas zanimaju, a nemaju veze s Formulom 1.
Odgovor

Post 12.08.2018., 12:02 Re: Automobilska industrija

Frantic
Donator
Donator
Registriran: 16.06.2015., 21:46
Navija za: Ferrari
Kod mene je kontra.
Ja bi od "njemačke trojke" samo BMW.
Uz svo dužno poštovanje, Benz i Audi ne bi ni džaba.
Ustvari bi. :mrgreen:
Ali bi ga odmah prodao i uzeo ekvivalentnog BMWa. :chill:
"Ako želite pobijediti na utrci, onda morate prvi proći ciljem" :kockastazastava:

Post 12.08.2018., 12:25 Re: Automobilska industrija

Iceman
Formula 2
Formula 2
Registriran: 24.02.2015., 21:03
Navija za: Ferrari, Ricciardo
Kod mene isto. BMW na prvom mjestu. Jednostavno ljubav na prvi pogled.
Ali mogu se složiti sa @zelot vezano za brijače i bmw. Ima ih na svakom koraku nažalost.

Post 13.08.2018., 12:00 Re: Automobilska industrija

Explorer
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 30.01.2015., 23:27
Navija za: Vettel, Leclerc, Ocon
Kontakt:
zelot wrote:
12.08.2018., 10:26
Naravno @explorer prijedlog apsolutno rezonantan i stoji. Ne znam kakva je trojka unutra pa super da si oredlozio sa najboljom namjerom ;)
Trojka je unutra poprilično velika, ako budeš imao prilike pogledaj, iznenadit ćeš se. Recimo puno je veća od C klase koju si spomenuo da si gledao. Što se tiče nove C klase, ima ju dobar prijatelj i auto je odličan na gotovo svim poljima, no veeelika zamjerka ide za zadnju klupu. Mjesta za noge ima dovoljno, ali sjedne površine se prekratke i krov je prenizak, pa na svaku rupu ostavljaš malo po malo kose na tapecirungu krova :D

I ja sam u potrazi za autom, trebao bih idući mjesec po njega. Okačim fotografije kad kupim kanturinu.
U razumnu srcu mudrost počiva, a što je u bezumnom, to se i pokaže.

Post 13.08.2018., 14:07 Re: Automobilska industrija

zelot
Donator
Donator
Registriran: 13.10.2015., 09:02
Da oas cu bacit oko na tu trojku kad uhvatim priliku.. Koja bi to bila godina ili model o kojem pricas? Oni imaju one "e"e oznake a nemam pojma kako oni to vode.

Od merca do sada sam zapravo samo vozio w203 iz 2004 mislim i nekako kao da je on bio veci. Ovo za novu c klasu tocno mogu zamislit sta pricas.

Cinjenica je da (barem ako se mene pita) mercedes mora biti e klasa ili veca ko voli i moze. Do sada sam razmisljao iskljucivo o c klasi jer izgkeds kompaktnije i ljepse i vise sportski ali sada sam uvidio da to nece ici :)

Na sto ti ciljas otprilike?

Post 13.08.2018., 14:25 Re: Automobilska industrija

Explorer
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 30.01.2015., 23:27
Navija za: Vettel, Leclerc, Ocon
Kontakt:
Ta trojka se počela prodavati u jesen 2012., kodne oznake F30/31 (limuzina/karavan). E oznake su bili do prošle generacije, tada je bio aktualan E90, nasljednik slavnog E46.

Tako je, ta linija C klase veća je od W204, ali i nesigurnija, to je razlog zašto ima više mjesta. I kod Mercedesa i kod BMW je tako, E klasa/serija 5 su uvod u prava kola, ako mogu tako reći.

Ja ciljam na BMW 530d kodne oznake F11, redizajn, tako da će to vjerojatno bit 2014. godište. Nekako mi ispada najpogodniji za uvoz s tim godištem i CO2. Ispitao sam manje više sve, samo još treba ubrati dobar primjerak.
U razumnu srcu mudrost počiva, a što je u bezumnom, to se i pokaže.

Post 13.08.2018., 19:26 Re: Automobilska industrija

zelot
Donator
Donator
Registriran: 13.10.2015., 09:02
Kolega tim povodom ouno srece. Mislim da se tu moze naci dobar auto sa malo km jer ljudi to mjenjaju puno cesce nego kod nas. Ljudi kupe, voze godinu dvije cesto kao auto broj dva pa mijenjaju staro za novo i tako se nadje auto nor 3-4 godine star sa 40tkm sto kod nas bas i nije moguce u toj kolicini. Pogotovo sto je tu ponuda premium automobila sto puta veca...

Nadam se da ces naci nesto sa cime ces biti zadovoljan.

Ja bas danas sa svojim trukezom isao u mazdu jer nes nabija ko ludo oa sam usout za sutra dogovorio probnu voznju sa mazdom 6 saltung jer sutomatik nije dostupan i htio sam sa cx5 ali sutrs nece bit moguce ali probat cu i cx5. Nikad nisam vozio suv pa zelim probat. Mozda nije lose :)

Odgovor