Konkurentski portali i ostali mediji

Slobodan offtopic o svim temama koje vas zanimaju, a nemaju veze s Formulom 1.
Odgovor

Post 14.08.2019., 15:06 Re: Konkurentski portali i ostali mediji

pigmalion
GP3
GP3
Registriran: 16.03.2016., 22:01
Navija za: Fernanda
Kontakt:
Pogledaj profil
I onda se netko čudi, kako su ljudi zatupljeni i vode moćne rasprave kako je Zemlja ravna ploča.
Ja sam nedavno imao neugodno iskustvo, kada je jedna starija gospođa u društvu izjavila kako je Zemlja ravna ploča, i počela je turpijati nekakvu raspravu na tu temu..... a nije joj se smjelo kontrirati, jer je gospođa, lako uvredljiva....... :bonk: :bonk: :facepalm: :facepalm: :rofl:
neću - ne želim - ne mogu - ne znam - ne zanima me
Pokušajmo se dogovoriti. Ako se ne možemo dogovoriti, biti će po mome. All Rights Reserved.

Post 14.08.2019., 15:16 Re: Konkurentski portali i ostali mediji

CrashOverride
Premium donator
Premium donator
Registriran: 06.07.2016., 08:14
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Moram priznat da sam prelaskom na ovaj portal i forum postepeno presta klikat i na imbex, net, tportal.... Prije sam stalno vijesti trazio tamo.. Ljekovit ucinak zdrave zajednice..
Image

Post 14.08.2019., 17:14 Re: Konkurentski portali i ostali mediji

Explorer
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 30.01.2015., 23:27
Navija za: Vettel, Leclerc, Ocon
Kontakt:
Pogledaj profil
Ja već godinama ne otvaram naše najposjećenije portale, oni su uglavnom prikaz ljudi koji ovdje žive.
U razumnu srcu mudrost počiva, a što je u bezumnom, to se i pokaže.

Post 15.08.2019., 07:59 Re: Konkurentski portali i ostali mediji

CrashOverride
Premium donator
Premium donator
Registriran: 06.07.2016., 08:14
Navija za: Ferrari
Pogledaj profil
Explorer wrote:
14.08.2019., 17:14
Ja već godinama ne otvaram naše najposjećenije portale, oni su uglavnom prikaz ljudi koji ovdje žive.
:thumbs:
Jadno je sve.. Tematika prepucavanja uvijek ista u komentarima bez obzira na sam clanak, zagadjeno sve.. A kolicina povrsnih i netocnih informacija je zapanjujuca.. Ima sigurno godina, mozda i vise da nisam klikno ni na jedan nas posjeceniji portal ..
Image

Post 15.08.2019., 08:54 Re: Konkurentski portali i ostali mediji

Iceman
Donator
Donator
Registriran: 24.02.2015., 21:03
Navija za: Ferrari, KR7
Pogledaj profil
Ajde ljudi koje onda portale citate (nevezano za F1)?

Post 15.08.2019., 09:09 Re: Konkurentski portali i ostali mediji

Har Kl
Donator
Donator
Registriran: 10.07.2017., 23:40
Navija za: Mercedes
Pogledaj profil
Explorer wrote:
14.08.2019., 17:14
Ja otvaram index.hr redovno. Navika neka, a i smatram da su uz klix.ba najbolji regionalni portal.
Komentare ne čitam baš iz tih razloga. Pogotovo na klixu su katastrofa. Index je vjerujte mala maca za klix.
U biti nigdje drugo i ne komentarišem osim na ovom portalu. Kad se sve sabere, ja mislim da sam postavio jednocifren broj komentara na svim ostalim portalima (u cijelom životu).
Tvoj i Antin trud da se napravi mala ali kvalitetna zajednica sam prepoznao nakon cca godinu dana.

Nego kad smo već kod tvog truda ... nedostaju nam tvoji tekstovi pogotovo kad su pauze u pitanju.

Što se tiče f1 vijesti, čitao sam i gp1 i f1racing i još neke koji se pominju. Imam i lijepih sjećanja na te portale.
Sada čitam samo f1puls što se tiče f1 tematike i još nekoliko stranih news portala.

Odgovor