Borilački sportovi

Slobodan offtopic o svim temama koje vas zanimaju, a nemaju veze s Formulom 1.

Post 04.08.2019., 14:15 Re: Borilački sportovi

Mr.Spaceguy
Formula 1
Formula 1
Registriran: 09.04.2015., 13:08
Navija za: Fernando Alonso, McLaren
Pogledaj profil
Koliko je Covigton bio dobar toliko je Lawler podbacio. Stvarno čudna borba, niti želje niti volje od strane Lawlera. Zaslužena pobjeda Covigtona, a Stošića nisam gledao. Pročitao sam da je bio puno bolji ali da je izgubio dva boda zbog nedopuštenih udaraca.

Post 04.08.2019., 14:25 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Registriran: 24.02.2015., 21:11
Navija za: Alonsa i dobre utrke
Pogledaj profil
Vidio sam da je Stošić izgubio bodove, ali nisam gledao ni čitao detalje. Izgubio bi i bez oduzimanja bodova, ali iako on kaže da je bio uvjeren da dobiva, mnogi kažu da je bio jako loš i pasivan.

Post 15.08.2019., 23:22 Re: Borilački sportovi

zelot
Donator
Donator
Registriran: 13.10.2015., 09:02
Pogledaj profil
U subotu ufc

Ovaj put se necu buditi, najvjerojatnije, ali ipak me jako zanima...

Nadam se pobjedi miocica. Dc mi izgleda bezveze ali ocito je jako opasan, mislim 14-0 u teskoj kategoriji sto je wow...

Uz to, meni vrlo drwg Diaz se vraca. Nadam se pobjedi za diaza pa mecu protiv mcgregora da i njega isprebija.

Btw, mcgregor debil nekog starceka nabije sakom u glavu u sred birca... Strasno... Bas bih volio da tog mcgregora jos par ljudi nasajba. Prvo diaz i to prekidom na kraju 5. runde.. kad bi se dogodilo vjerojatno ne bi vise nikad dobio khabiba kao protivnika ali ima i drugih koji bi ga mogli iznabijat malo

Ugl, zanimljiv event.

Kakve su vase prognoze?

Ja cu navijacki pa ono, mirko i diaz pobjede

Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk

Post 15.08.2019., 23:49 Re: Borilački sportovi

Mr.Spaceguy
Formula 1
Formula 1
Pogledaj profil
Jedva čekam :kokice: , DC je paklen borac ali nadam se da će ga Stipe razbiti. I meni je drago da se Nate Diaz vratio. Biti će to zanimljiv matchup između njega i Pettisa. Ono što me zanima je kako će završiti Romero i Costa. Obojica izgledaju kao da su nakljokani svakakvim kemikalijama. :bonk:
A što se tiče McGregora, idiot. Prije mi je bio simpatičan ali izgleda da kokain radi svoje.

Post 16.08.2019., 00:03 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
Napokon jedan pošten card :cheer:

Prošli put sam do jutra čekao Miočića i ostao razočaran, ali i ovog ću puta pokušati barem njega pogledati uživo :) Užasno me živciraju komentari o tome kako će Stipe uništiti DC-a bez problema, kako je ovaj prvu borbu dobio na sreću i sl. Znam da su to stručni FB komentatori, ali opet, ne možeš izbjeći budale. Nije slučajno da ima 22 pobjede i 1 (službeni) poraz samo od Jonesa. Možda ne izgleda kao jedan od najjačih teškaša u MMA-u ikad, ali zasigurno to jest.

Svejedno, navijam za Stipu i objektivno vjerujem da može do pobjede. Mislim da je prošli put on previše podcijenio Cormiera, bio je neoprezan i dogodilo mu se to što se dogodilo. Iskreno se nadam da je naučio veliku lekciju iz tog poraza, da se ovaj put pripremio maksimalno i da će uspjeti osvetiti poraz.

Dvije borbe prije njih će isto biti vrlo zanimljive. Pokušat ću to popratiti uživo, premda to podrazumijeva buđenje oko 5 ujutro. Što se tiče McGregora, slažem se sa Spaceom, idiot + koks radi svoje. Ja maksimalno respektiram činjenicu da je on takvim majmuniranjem došao do bolesnih para, ali mi se osobno ne sviđa.

Post 18.08.2019., 04:10 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
Ima li budnih? Card tek počinje pa vjerojatno ne, ali očekujem da se netko priključi kasnije :D
UFC 241 - UŽIVO

Post 18.08.2019., 04:14 Re: Borilački sportovi

f1zd
F1puls konstruktorski prvak
Registriran: 16.01.2016., 20:05
Navija za: Vettel,Ferrari
Pogledaj profil
Hvala na linku :thumbs:
Ja ću samo Stipu gledati, ovo prije mi nije nešto zanimljivo :bonk:

Post 18.08.2019., 04:17 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
f1zd wrote:
18.08.2019., 04:14
Što ćeš sad propuštati kad si već budan? :mrgreen: Preporučam i dvije borbe prije Miočića - Romero-Costa, a pogotovo Pettis-Diaz :thumbs:

Ja sam bacio kladu na prvu borbu pa ću popratiti sa zanimanjem :prcnjau:

Post 18.08.2019., 04:42 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
Zadovoljan ishodom i samom prvom borbom, još tri relevantne za gledanje i tiket ostale :mrgreen:

Post 18.08.2019., 05:33 Re: Borilački sportovi

f1zd
Registriran: 16.01.2016., 20:05
Navija za: Vettel,Ferrari
Pogledaj profil
croatic f1 wrote:
18.08.2019., 04:17
f1zd wrote:
18.08.2019., 04:14
Što ćeš sad propuštati kad si već budan? :mrgreen: Preporučam i dvije borbe prije Miočića - Romero-Costa, a pogotovo Pettis-Diaz :thumbs:

Ja sam bacio kladu na prvu borbu pa ću popratiti sa zanimanjem :prcnjau:
Malo sam gledao NFL preseason (jebiga, Steelersi igrali :mrgreen: ) i bacio sam oko na kraj NASCARa u Doveru. Nisam ti ja neki veliki fan boksa, UFCa i slično, ali pogledam kad je nešto bitnije (kao ono kad se neka manekenka pojavi na F1 utrci, a ni ne zna di je došla :mrgreen: )
Sretno s tiketima :gandalf:

Post 18.08.2019., 05:45 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
f1zd wrote:
18.08.2019., 05:33
Sretno s tiketima :gandalf:
Hvala, ali već je propalo :mrgreen: Doduše, nije neka velika lova u pitanju bila pa ću preživjeti :D

Očekivano fantastična borba Romero-Costa, iznimno zadovoljan borbom, ali ovaj put ne i ishodom. Zaslužena pobjeda Coste ipak, Romero je dobio samo treću rundu. Odličan nokaut i u borbi ranije :thumbs:

Slijede još dvije poslastice :kokice:

P.S. Isplati se na gledati na gol.hr-u samo zbog Pokijevih imitacija Romera :rofl:

Post 18.08.2019., 06:17 Re: Borilački sportovi

alonso5
Formula 2
Formula 2
Registriran: 15.09.2015., 09:53
Navija za: Alonso & Lorenzo
Pogledaj profil
Diaz uze ovo reko bi rutinski a sad spektakl.
"postoje 22 pilota,šest od njih su dobri,tri su izuzetna,ali postoji samo genije,to je Alonso" #JackieStewart

Post 18.08.2019., 06:19 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
Svaka čast, nakon tri godine pauze bez problema izdominirao borbu. Sad ide glavna stvar, sretno Stipe, pamet u glavu ovaj put :thumbs:

Post 18.08.2019., 06:22 Re: Borilački sportovi

zelot
Donator
Donator
Pogledaj profil
Diaaaazzzz kakav kralj. Bas mi je drag.

U orvoj sam mislio cak da ce iugubit al onds pred kraj prve je krenuo i od sredine druge pettis je pao kondicijski a naze ko i dc. Dizelas koji ide polako al ide tako vjecno. U trecoj ga je diaz izbio skroz.

A sad, ajmo vatrogasac, probaj pobjedit ovog zajebanog lika. Sretno

Post 18.08.2019., 07:04 Re: Borilački sportovi

alonso5
Formula 2
Formula 2
Registriran: 15.09.2015., 09:53
Navija za: Alonso & Lorenzo
Pogledaj profil
Stipe nikad losiji nije bio ali evo iscupa se, jedva je ovo bilo. Al dobro je :D
"postoje 22 pilota,šest od njih su dobri,tri su izuzetna,ali postoji samo genije,to je Alonso" #JackieStewart

Post 18.08.2019., 07:05 Re: Borilački sportovi

Mr.Spaceguy
Formula 1
Formula 1
Pogledaj profil
Tooo Stipe legendo! Neka si ga riješio. Nevjerovatno koliko prljavo se Cormier bori, barem tri puta mu je gurno prste u oči. Cormier je bio bolji prve dvije runde možda čak i tri ali onda je Stipe pametno promijenio stil i počeo ga udarati u tijelo. :klanjam:

Post 18.08.2019., 07:13 Re: Borilački sportovi

zelot
Donator
Donator
Pogledaj profil
Zajeban je ovaj dc.. prljav i ide ko bik naprijed na lika koji je za glavu vislji i baca one teske sake neprestano...

Ipak, sjeba ga stipe nakon prva dva udarca u tjelo jednostavno je bacio sve karte na to i nastavio, otvarajuci se i sve ali je nastavio i isplatilo se.. bravo stipe..

Sad opet onom dani whiteu sjebat planove pa obranit naslov 3 puta

Post 18.08.2019., 07:14 Re: Borilački sportovi

croatic f1
F1puls suradnik
F1puls suradnik
Pogledaj profil
Stipe je izgledao katastrofalno sve do nokauta, izgledao je izgubljeno kao i u prvom meču, primao je teške udarce, a zadavao ih jako malo, samo sam čekao trenutak kad će završiti na podu...I onda u četvrtoj rundi izvlači asa iz rukava, otvara DC-ja konstantnim udarcima u tijelo (što mi je uvijek drago vidjeti - vrlo podcijenjeno oružje u borilačkom sportu), pogađa prekrasnom desnicom i brutalno ga završava :klanjam:

Bravo Stipe, sve čestitke, borba je bila fenomenalna, baš pravi "dog fight" cijelo vrijeme, primio je nevjerojatan broj udaraca i demantirao priče o staklenoj bradi, izvukao se iz nezgodnih situacija...Svaka čast :thumbs:

I da, :thumbsd: za Herba Deana, nije prekinuo borbu ni kod jednog eye-pokea, bilo me strah da će DC zbog toga dobiti.

Post 18.08.2019., 07:18 Re: Borilački sportovi

Vettel-Ferrari
Donator
Donator
Registriran: 02.06.2015., 16:47
Navija za: Vettel, Leclerc, Ferrari
Pogledaj profil
Svaka čast Stipi, nevjerojatno je preokreno borbu u 4. rundi, kad se očekivalo da još padne snagom, on ga je deklasirao.

Drago mi je da mu je našao slabu točku i tako je iskoristio. Ma da moram priznati da sam razočaran njegovim nožnim tehnika, da ima bolje noge borbu bi vjerojatno puno prije završio s manje masnica na glavi, ovako je se naprimio udaraca u tri runde, ko nikad u karijeri vjerojatno.

Ali dobro, neka je pobjedio, na svoj način, dosad skoro neviđen :)
Sad mu se valja spremati na drugu borbu sa Francisom, ako se ne povuče nakon što je ponovo uzeo pojas, ne bih ni to isključio...
"It's not hard to drive fast. The skill you have to master is how to slow things down." - S. Vettel

Post 18.08.2019., 07:19 Re: Borilački sportovi

Mr.Spaceguy
Formula 1
Formula 1
Pogledaj profil
Moram priznati vidilo se da se nije dugo borio. Loše je ušao u borbu, primio je dosta udaraca no na kraju se pametno snašao. Sa ovom pobjedom je po meni postao najveći HW svih vremena. Još malo da prokomentiram druge borbe. Romero protiv Coste :klanjam: kakva borbe... Iako mi obojica izgledaju kao da su na nekakvim zabranjenim supstancama, moram reći da se bore kao lavovi. Ja bih dao pobjedu Romeru. Diaz izdominirao Pettisa, ušao je malo preopušteno u borbu no na kraji je uvjerljivo odradio borbu i nadam se da će mu se ostvariti želje da se bori sa Masvidalom.

Odgovor