Kako otici na F1 utrku

Idete na utrku ili ste već bili - ovo je mjesto za vas.

Post Uto Pro 06, 2016 13:22 Re: Kako otici na F1 utrku

Ne bih volio ići sam ni na utrku WRC-a ni F1 pa ću isto gledati hoće biti kandidata. :)
Crankshaft
Novi član
Novi član

Registriran: Sri Srp 13, 2016 17:41
Navija za: Alonso, Renault Sport F1

Post Uto Pro 06, 2016 18:41 Re: Kako otici na F1 utrku

gledaj, traži, zovi, pilaj! :P
btw., croatia od danas ima akciju za brisel. može se uzet iz zagreba povratna za 917 kn, taman za spa. ostali gradovi nisu povoljni.
http://www.croatiaairlines.com/hr/Prodaja-aviokarte/Ponude-letova/Letovi-za-Bruxelles/?iataFrom=zag&iataTo=bru&triptype=r
ja ne idem, samo obaviještavam.
drink in peace
zekohonda
Donator
Donator

Registriran: Sri Velj 25, 2015 08:32
Navija za: sve powered by honda

Post Čet Pro 08, 2016 14:02 Re: Kako otici na F1 utrku

Na RB-ring popust do 31.12.2016 od 20%. Pa je GA karta za cijeli vikend 75€. :: LINK
Mi smo si uzeli kamp za troje za kojih 200€, i bilo nam je fenomenalno.
hattrick
Fanatik
Fanatik

Registriran: Uto Velj 24, 2015 21:01
Navija za: Vettel

Post Pet Sij 13, 2017 10:16 Re: Kako otici na F1 utrku

znam da je jedan istaknuti član f1 puls zajednice htio prošle godine otić na zadnju utrku, izjalovilo se, ali ako se i ove godine razmišlja:
počinje emirates letit na liniji zagreb-dubai.
povratna se sad može nać za 350 eura, i onda besplatnim busom do abu dhabija.
just sayin. ;)
drink in peace
zekohonda
Donator
Donator

Post Sub Sij 14, 2017 12:51 Re: Kako otici na F1 utrku

Ekipa, je li tko išao na F1 utrku u Spa, volio bih da mi neko podijeli iskustva ako je bio. Brat mi je prije koji mjesec preselio u Njemačku, zasad je sve išlo kako treba i našao si je solidan posao i stan. Sinoć mi pošto je blizu Luxembourga na um padne da provjerim kolika je udaljenost njegovog grada od Spa i vidim da je na manje od 120km i odmah me je euforija spucala. Tako da sam mu sinoć odmah rekao da me očekuje ako skupim novca krajem 8 mjeseca u posjeti. Nürburgring mu je još bliži, na oko svega 50km udaljenosti, ali jbg tu se F1 više ne vozi i privlačnije je njemu puno već meni, jer je puno veći zaljubljenik i poznavatelj autoindustrije od mene, a strast od F1 sam kao mali od njeg i naslijedio jer je u Schumacherovo doba F1 redovno pratio. Na utrci nisam nikad bio, iako sam planirao ove godine u Austriju ili Mađarsku otići, ali se nije dalo, sad mi je odjednom Spa postalo možda i pristupačnija. Sad me zanima, kako i gdje je najbolje kupiti kartu? Na službenoj stranici vidim da imaju sniženja od 10% do 31.1., ali ja sigurno dotad neću imati novca jer sam student bez skoro ikakvih primanja. Iako je ovo zasad samo želja, volio bih se raspitati na vrijeme i čuti poneki pametan savjet ako ga tko ima. Do kraja 8. mjeseca je dug period, a inače znam zabrijat sa štednjom za nešto što stvarno želim, a i blizina bratovog grada mi utrku u Spa čini "bližom" od one u Mađarskoj i Austriji.
"You can't change what happened. But you can still change what will happen." - Sebastian Vettel
Vettel-Ferrari
Veteran
Veteran

Registriran: Uto Lip 02, 2015 15:47
Navija za: Vettel, Sainz, Ferrari

Post Sub Sij 14, 2017 17:45 Re: Kako otici na F1 utrku

imo sam 2013. priliku, ali sam iz ljubavnofinancijskih razloga odbio tour de benelux.
ovi moji bili samo u nedjelju, ga karte kupili na licu mjesta, bili zadovoljni. pogotovo nakon utrke kad je krenuo green peaceov performans. :mrgreen:
forumaš dakako je bio isto te godine, ali njega već dugo nema ođe.
kad si student, nemaš puno izbora, uzmi ga kartu i to je to. ima spa dobrih 'livada'. karte za tribine su ionako preskupe. prošle godine karte za tribine su sve bile rasprodane tjedan-dva prije početka.
kontaj da će ove godine bit još veća gužva jer će osim maxa vozit i stoffel.
ne znam odakle si i kako planiraš putovat do njemačke, ja bi najradije letio. bude ti akcija croatie uvijek u prvom, pogledaj i germanwings, ima aerodroma u blizini.
moja omiljena stranica za f1 putovanja:
http://f1destinations.com/category/belgian-f1-travel-guide/
drink in peace
zekohonda
Donator
Donator

Post Sub Sij 14, 2017 20:14 Re: Kako otici na F1 utrku

Koliko je rizično pouzdati se u kupovanje karte na licu mjesta i je li im cijene budu jeftinije ili skuplje već ovako da preko interneta naručiš?
Šta je točno ga karta zeko?

Što se tiče Stoffela, on mi je dodatan razlog zašto mi se na Spa ide, ako McH bude konkurentna vjerujem da će svugdje biti krcato.

Iz BiH sam. Što se tiče prevoza išao bi avionom iz Tuzle za Franfurt Hahn, jer bi svakako išao prije utrke na par dana kod brata, a ta linija zna biti prejeftina. Sad vidim da je u 11. mjesecu povratna karta bila 17eur. A bratova žena sad 11.2. putuje gore sa dvoje djece za 40eur u jednom smjeru, bez prtljage doduše, ali opet je više već jeftino.
"You can't change what happened. But you can still change what will happen." - Sebastian Vettel
Vettel-Ferrari
Veteran
Veteran

Post Ned Sij 15, 2017 13:32 Re: Kako otici na F1 utrku

ga - general admission.
ne znam stvarno kakva je situacija sa spa, imaju li nekakav limit na ga karte, zbog....ono.... sigurnosnih razloga. najbolje da im pošalješ mejl ili poruku na fb.
tuzla-hahn / dobar plan! :P
drink in peace
zekohonda
Donator
Donator

Post Ned Sij 15, 2017 23:32 Re: Kako otici na F1 utrku

Hvala zeko :pivo: Vidjet ću to još dok budem sigurniji hoću li ići ove godine, zasad je samo u planu :D
Vettel-Ferrari
Veteran
Veteran

Post Pet Velj 10, 2017 12:17 Re: Kako otici na F1 utrku

Ekipa imam pitanje u vezi ulaznica i GA zone u Monzi i ostalim stazama u okolici RH.
Ukoliko uzmem ulaznicu za tribinu (cca 200-300 eura primjerice i to je naravno vikend ulaznica) ima li mogucnosti da na slobodnim treninzima lutaš okolo po GA zoni?
Je li to ok ili kada uđeš kroz prvi punkt onda ni ne pregledavaju osim kada ulazis na tribinu?
We fight together. We win together. We lose together. Forza Ferrari
Slika
Slika Slika Slika Slika
Ferrari
Fanatik
Fanatik

Registriran: Čet Svi 21, 2015 15:23
Navija za: Ferrari, Kimi, Seb

Post Pet Velj 10, 2017 12:23 Re: Kako otici na F1 utrku

naravno da možeš okolo lutat po ga područjima sa kartom za tribinu.
uđeš prvo unutar staze, i kod svake tribine ti je kontrola da ne bi ovi sa GA kartom mogli uć.
na nekim utrkama u petak možeš na tribine sa ga kartom, pa pogledaj je li to moguće za utrku koja te interesira.
drink in peace
zekohonda
Donator
Donator

Post Pet Velj 10, 2017 12:51 Re: Kako otici na F1 utrku

Super onda thx :)
To sam i mislio, ali eto da pitam.
Nije toliko interesantno biti na tribini za vrijeme FP1 i 2 pa bi iskoristio to vrijeme za lutanje oko staze oko primjerice Ascarija ili nekog drugog zavoja u kojemu bi bio full blizu.

Sto se tice GA karte ona je naravno puno jeftinija, ali primjerice u Monzi nije bas isplativa koliko vidim jer to je dosta ravna staza pa ni ne vidis puno akcije.
Plan je uzeti 6B kartu na prvoj šikani ukoliko se ide u Monzu.
U Austriji se vidim skoro rasprodala Red Bull tribina...steta jer je karta skroz isplativa jer prakticki vidis 70% staze.
Doduse u Austriji mozes naci dobra GA mjesta.

Hungaroring sam isto gledao i tu bi tipovao na Gold 3 najvjerojatnije. Doduse Mađarska je nekako zadnja opcija.
We fight together. We win together. We lose together. Forza Ferrari
Slika
Slika Slika Slika Slika
Ferrari
Fanatik
Fanatik

Registriran: Čet Svi 21, 2015 15:23
Navija za: Ferrari, Kimi, Seb

Post Pet Velj 10, 2017 14:30 Re: Kako otici na F1 utrku

Ferrari wrote:Super onda thx :)
To sam i mislio, ali eto da pitam.
Nije toliko interesantno biti na tribini za vrijeme FP1 i 2 pa bi iskoristio to vrijeme za lutanje oko staze oko primjerice Ascarija ili nekog drugog zavoja u kojemu bi bio full blizu.

Sto se tice GA karte ona je naravno puno jeftinija, ali primjerice u Monzi nije bas isplativa koliko vidim jer to je dosta ravna staza pa ni ne vidis puno akcije.
Plan je uzeti 6B kartu na prvoj šikani ukoliko se ide u Monzu.
U Austriji se vidim skoro rasprodala Red Bull tribina...steta jer je karta skroz isplativa jer prakticki vidis 70% staze.
Doduse u Austriji mozes naci dobra GA mjesta.

Hungaroring sam isto gledao i tu bi tipovao na Gold 3 najvjerojatnije. Doduse Mađarska je nekako zadnja opcija.

Najjeftinije je ti je Mađarska i uzmi Tribinu Bronze-95Eura (numerirana sjedala-parking 100metara iza tribine i naravno odma iza ti je aquaarena za osvježenje) ...vidis bolide oko 15-16 sekundi u komadu..gold tribine su bezveze a precijenjene..jedino je start dobar za pogledat i na karju pobjedničko postolje. Monza 6B ti ne garantira dobar pogled vec samo 6C a cijene su poprilične, GA je katastrofa (Monza je ravna ko ploča)..Austrija ima najbolji GA (ima velike ekrane-za razliku od Mađe i Monze) a ove tribine RB u Austriji su vjerojatno jedne od boljih u sezoni a nisu toliko ni skupe.
HIGH VOLTAGE!! :afro:
KERS
Novi član
Novi član

Registriran: Sub Srp 04, 2015 14:27
Navija za: Mclaren

Prošla stranica

Povratak na Odlasci na utrke

Tko je trenutno online

Trenutno na ovom forumu: Nema registriranih korisnika and 1 gost