Izdvojeno

Ante Vetma

Prije 9 godina 2 min 8 komentara

Lewis Hamilton

Lewis Hamilton još je jednom odvozio najbolje vrijeme na drugom slobodnom treningu u Kini. Ovog puta iza njega je bio Ferrari Kimija Raikkonena, dok je Nico Rosberg uspio ostvariti tek peto vrijeme sa sekundom i jednom desetinkom zaostatka za svojim momčadskim kolegom.

Daniel Ricciardo bio je treći uz sekundu zaostatka, što je vrlo dobar pokazatelj za Red Bull nakon katastrofalnih vikenda u Australiji i u Maleziji. S druge strane, Daniil Kvyat nije imao takvu sreću jer ga je njegov bolid izdao i Kvyat je završio u barijerama nakon otkazivanja kočnica u 14. zavoju.

Sebastian Vettel odmah je na početku treninga izvrtio svoj bolid u prvom sektoru i do kraja je uspio biti tek peti.

Jenson Button opet je bio ispred Fernanda Alonsa, Button je završio 10., a Alonso 12., što su dva vrlo solidna rezultata za McLaren Hondu.

Drugi trening obilježio je i nesvakidašnji prizor kada je neidentificirani gledatelj nepozvan pretrčao stazu na startno-ciljnoj ravnini, nakon čega su ga brzo dohvatili suci i predali policiji.

Treći slobodni trening vozi se sutra u 6 sati po našem vremenu.