Odabrali ste: Najbolji vozač na VN Meksika bio je Sebastian Vettel!

Izdvojeno

Ante Vetma

Prije 7 godina 1 min 6 komentara

Max Verstappen, Sebastian Vettel i Daniel Ricciardo

U anketi za najboljeg vozača za VN Meksika ocijenili ste da je Sebastian Vettel zaslužio tu titulu prošlog vikenda. Sa 147 glasova za i 25 protiv odnio je pobjedu ispred Nice Hulkenberga i Kimija Raikkonena.

Podsjetimo, Vettel je u kvalifikacijama ostvario 7. vrijeme, a na kraju utrke došao je do 4. mjesta. Neposredno nakon kraja zaradio je pobjedničko postolje, ali ga vrlo brzo i izgubio nakon što su suci primijenili sve kazne. Kraj utrke obilježili su njegovi dueli s Maxom Verstappenom i Danielom Ricciardom kao i bijesne poruke na team-radio.